دانلود سوالات و پاسخنامه کلیدی مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)و امور شهری آزمون کارشناسی ارشد (96)

توضیحاتی در مورد کلیدهای غلط سازمان سنجش مجموعه مدیریت اجرایی

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کلید آزمون ارشد 95 رشته MBA و مدیریت اجرایی

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی ریاضی 1و2 و منتخب سوالات 91 تا 94

دانلود سوالات استعداد تحصیلی مقطع دکتری سال تحصیلی 90 تا 92

خرید آنلاین کتاب GMAT (کارشناسی ارشد)
خرید آنلاین کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی (دکتری)

برنامه برگزاری کلاسهای حضوری کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و MBA

دانلود قسمتهایی از کتاب GMAT

درباره کتاب

- بررسی و تحلیل تمام سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از سال 1375 تا 1394
- آموزش ساده و گام به گام مطالب درسی به همراه مثال های متعدد تالیفی
- 2200 پرسش چهارگزینه ای با پاسخ های کاملا تشریحی
مصاحبه با رتبه های 1و2 در رشته MBA
- ترجمه و ارائه پاسخ تشریحی به سوالات آزمون های بین المللی GMAT
- ارائه پاسخ تشریحی به سوالات منتخب آزمون های دکتری
- بررسی و تحلیل درصد رتبه های 1 تا 5 در چهار سال متوالی
- برترین کتاب از نظر رتبه های یک و تک رقمی و صاحب نظران بزرگ کشورنظرات کاربران سایت و پاسخ مولف
نویسنده: سعید بقایی
نظر:  سلام وقت بخیر اقای نامی به نظرتون مثال 12 صفحه 323 گزینه 1 نمیشه!!(یعنی گزاره دوم به تنهایی) چون از صورت سوال(از متن نه شکل)با توجه به اون تعریفی که شما از اون فرمول کردید این زاویه مشخصه که نود درجه هستش.خوب دیگه چرا به گزاره یک نیاز داریم؟؟
پاسخ مولف:  سلام ..آقای بقایی در کفایت داده ها حواستان باشد نباید به شکل اکتفا کرد ،مگر اینکه صریحا در سوال قید شود..از متن سوال هم نمیتوان فهمید که فاصله این دو نود درجه است..موفق باشید
نویسنده: وحید مرادی کشکولی
نظر:  سلام. من با این سوالات مشکل دارم اگه میشه راهنماییم کنید.پیدا کردن الگو در حروف.برای مثال ?.A.D.P.J.L
پاسخ مولف:  این سوالات معمولا سلیقه ای است و اغلب طراحان الگوی خاصی مدنظرشان نمی باشد.و معمولا در چند سال اخیر برای حروف ، سوال خاصی مد نظر نبوده است..ضمن اینکه می توان در پیدا کردن الگو ما بین حروف از مواردی مثل حروف صدادار،بی صدا و مواردی از این دست استفاده کرد..
نویسنده: رضا قاسمی
نظر:  با سلام و عرض خسته نباشید اینجانب رضا قاسمی از داوطلبان آن موسسه ضمن تشکر از منابع منحصر به فرد و عالی سوالی در مورد منابع داشتم که در پاسخنامه آزمون ها به آنها اشاره می کنید این که منظور از منابعی چون longman . toefl cbt . webster . kaplan در زبان تخصصی دقیقاً کدام کتاب ها هستند؟ اگر لطف کنید نام کامل و دقیق آنها را بنویسید و چگونه می توان به آنها دسترسی پیدا کرد (حد الامکان در اینترنت) بفرمایید متشکرم.
پاسخ مولف:  سلام..خواهش می کنم، در رابطه با سوالی که داشتید با یک مثال خدمتتان عرض می کنم ببینید کاپلان یک سری کتاب دارد مثل زبان ،جی مت،جی آر ایی و ... که از کتاب زبان آن برای آزمون استفاده شده است.انشاا.. که بهترین نتیجه را می گیرید.
نویسنده: احد زینل نیا طوسی
نظر:  جناب نامی سلام - در سوال 48استدلال منطقی( آزمون سوم مدیریت اجرایی) گزینه 3 بعنوان جواب صحیح آمده است. من استدلالم بر صحت گزینه 1 می باشد. در ابتدای سوال واژه " سال جاری" را داریم و این جمله را که " این کاهش را تمامآ به شرایط بهداشتی بهبود یافته در طرح های "تصفیه آب و فاضلاب " نسبت داده اند که سبب گردیده "آب سالم تری و پاک تری" در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته و در نتیجه میزان وقوع این گونه امراض در آن ها کاهش یابد. کلمه سال جاری و کاهش امراض بعلت تصیفه آب و فاضلاب ما را بطور منطقی به این نکته رهنمون می کند که اگر بهبود شرایطی بهداشتی عامل کاهش بیماری بود، پس از 5 سال پیش که شرایط آب و فاضلاب و تصفیه بهبود یافته کاهش بیماری اتفاق می افتاد، نه فقط در سال جاری. همانطور که صورت سوال اشاره می کند که اگر فرض را بر صحت گزینه ها بگذاریم، ما هم فرض بر این می گیریم که چنین تکنیک نوینی در طب بدست آمده است. اما فکر نکنم که این استدلال منطقی باشد که در روستایی که حتی تا همین سال جاری( بنا به صورت سوال) از آب سالم محروم بوده، تکنیک نوین طب هم در آن اجرا شود!منطق حکم می کند که تا این تکنیک به این روستا غیر برخودار برسد سالیان متمادی بگذرد. ولی میتوان گفت که اگر تصفیه آب کارگر بود، از 5 سال پیش آمار بیماری عفونی کاهش می یافت نه فقط در سال جاری، پس مسولین به اشتباه این کاهش را به بهبود شرایط آب نسبت داده اند. به هر حال من که منطق این درس استدلال منطقی را درست متوجه نشدم. ممنون از وقتی که گذاشتید.
پاسخ مولف:  سلام.دوست عزیز در صورت سوال گفته شده است طی 5سال اخیر ،نگفته از 5 سال پیش یعنی می تواند از یکسال اخیر باشد-هم چنین در متن گفته نشده است که در سالهای پیش ما کاهش بیماری نداشتیم و صرفا به کاهش چشمگیر در سال اخیر اشاره شده است.بنابراین نمیتوان گفت که فقط در سال جاری کاهش داشته ایم،به علاوه بر اساس گزینه1 این طرحهای نوین طی این پنج سال انجام شده است اما اینکه کی به پایان رسیده اند که منتظر نتایج باشیم مشخص نیست..ممکن است تا ابتدای سال جاری به اتمام رسیده باشد و ما انتظار داشته باشیم نتایجش را در سال جاری ببینیم.-در مورد روستا هم ،گزینه صحیح، نگفته است که از آب سالم محروم بوده است تنها گفته شده آب سالم تر و پاک تری در سال جاری در اختیارشان قرار گرفته است..در مورد تکنیک نوین هم لازم به ذکر است این یک تکنیک تشخیصی است نه یک تکنیک درمانی و لزوما ممکن است به ابزار و تجهیزات جدیدی نیاز نداشته باشد.در واقع در صورت سوال گفته نشده که این یک روستای غیر برخوردار یا دور افتاده است که انتظار داشته باشیم این تکنیک تشخیصی بعد از سالیان به آن برسد..با توجه به اطلاعات متن ما نمی توانیم چنین استنباطی داشته باشیم.به علاوه در گزینه 3 گفته شده است بسیاری از افرادی که تا به حال فکر می کردند به بیماری های عفونی مبتلا شده اند اکنون به درستی فهمیده اند که مبتلا به زخم روده هستند..موفق باشید
نویسنده: وحید کمند
نظر:  سلام اسن اصلا عادلانه نیست که تصحیح کتاب فقط برای داوطلبان مدرسان قابل دانلوده ...
پاسخ مولف:  سلام..این تصمیم ناشر است و بنده بی تقصیرم..اگر روزی ناشر تصمیم بگیرد از نظر من بلامانع است.
نویسنده: سید سامان هاشمیان
نظر:  سلام آقای مهندس . خسته نباشید. آیا کتاب بانک تست جی مت و کتاب جامع mba برای جمع بندی را در دست تهیه دارید؟
پاسخ مولف:  سلام..بله اما به امسال نمی رسد.
نویسنده: مجید محمدی
نظر:  استاد گرامی سلام من در کلاس های مدرسان شریف درس استعداد تحصیلی با استاد عشقی گذراندم خواستم بدانم چگونه می توانم از نمونه سوال های جدید شما استفاده کنم
پاسخ مولف:  سلام..برای دکتری نیاز به تست بیشتر نیست و این کتاب بطور کامل کفایت می کن.بیشتر وقت خود را بر روی دروس تخصصی بگذارید.
نویسنده: میلاد صفری
نظر:  با سلام آیا تا به حال برای در اختیار دادن نسخه دی وی دی کتاب یا انلود کتاب از اینترنت بعد از خرید اینترنتی آن کاری صرت گرفته یا خیر؟
پاسخ مولف:  سلام..خیر به دلیل قوانین کپی رایت این اتفاق صورت نگرفته و نخواهد گرفت.