دانلود سوالات و پاسخنامه کلیدی مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)و امور شهری آزمون کارشناسی ارشد (96)

توضیحاتی در مورد کلیدهای غلط سازمان سنجش مجموعه مدیریت اجرایی

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کلید آزمون ارشد 95 رشته MBA و مدیریت اجرایی

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی ریاضی 1و2 و منتخب سوالات 91 تا 94

دانلود سوالات استعداد تحصیلی مقطع دکتری سال تحصیلی 90 تا 92

خرید آنلاین کتاب GMAT (کارشناسی ارشد)
خرید آنلاین کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی (دکتری)

برنامه برگزاری کلاسهای حضوری کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و MBA

دانلود قسمتهایی از کتاب GMAT

درباره کتاب

- بررسی و تحلیل تمام سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از سال 1375 تا 1394
- آموزش ساده و گام به گام مطالب درسی به همراه مثال های متعدد تالیفی
- 2200 پرسش چهارگزینه ای با پاسخ های کاملا تشریحی
مصاحبه با رتبه های 1و2 در رشته MBA
- ترجمه و ارائه پاسخ تشریحی به سوالات آزمون های بین المللی GMAT
- ارائه پاسخ تشریحی به سوالات منتخب آزمون های دکتری
- بررسی و تحلیل درصد رتبه های 1 تا 5 در چهار سال متوالی
- برترین کتاب از نظر رتبه های یک و تک رقمی و صاحب نظران بزرگ کشورنظرات کاربران سایت و پاسخ مولف
نویسنده: ابراهیم گراوندی
نظر:  با سلام آقای مهندس من کاردانی و کارشناسی رو نرم افزار کامپیوتر بودم و حالا که ترم آخر کارشناسی هستم می خوام برای ارشد 94 تغییر رشته به IT گرایش شبکه بدم و بهترین دانشگاه ایران را قبول بشم آیا رشته IT در خارج از ایران به اندازه نرم افزار معتبر می باشد؟
پاسخ مولف:  سلام..به سایت موسسه مدرسان شریف رجوع کنید و زمانی را که رتبه برترهای این رشته حضور دارند تماس بگیرید تا راهنماییتان کنند..
نویسنده: الناز شیدایی
نظر:  من نفهمیدم این لیست 2 فصل تصحیح جملات اگه تو سوالا بیاد باید جزء غلط ها بگیریم
پاسخ مولف:  سلام..بله آن لیستی که اشاره کرده اید غالبا غلط می باشد و باید اشتباه گرفته شود ولی استثناهایی وجود دارد..مثل کلمه شرایط که جمع شرط است ولی در حال حاضر به جای اوضاع و احوال به کار میبریم (مثل شرایط جوی و یا شرایط مالی)و ناچارا باید در غالب صحیح بودن آن را بپذیریم..بخش تصحیح جملات این مشکلات را دارد و همه چیز به طراح سوالات بر میگردد..موفق باشید.
نویسنده: آرمان علیپور
نظر:  سلام، ببخشید آخرین نکته ها برای بیشترین بهره بری از آزمون 93 رو کی روی سایت قرار میدید؟ مثل همونی که پارسال قرار دادید ممنون میشم( خصوصا تو ریاضی و جیمت)
پاسخ مولف:  سلام ..انشاا.. وقت کنم برای روز دوشنبه رو سایت قرار میگیره..
نویسنده: آزاده توده روستا
نظر:  سلام بله استاد من هم کتاب شمارو مطالعه کردم وهم ازمون هارو شرکت کردم اما متاسفانه آزمونهای موسسه رو ارزیابی نکردم سوالات دکترا رو هم هنوز فرصت نکردم کار کنم با توجه ب زمان باقیمونده توصیه شما برای من چی هست؟آیا آزمون های موسسه رو ارزیابی کنم یا سوالات دکترا رو بخونم الانم دارم ازمون های خودسنجی رو کار میکنم
پاسخ مولف:  سلام..اولویت شما آزمونهای موسسه و سوالات دکتری باشد که پاسخ تشریحی آنهارا هم دارید..آزمونهای خودسنجی در مرحله آخر قرار میگیرد..حتما آزمونها رو دوره کنید و سوالات دکتری را بزنید..موفق باشید
نویسنده: آزاده توده روستا
نظر:  سلام ببخشید میشه پاسخنامه ی تشریحیه آزمون های خودسنجی روتا قبل از کنکور تو سایت بذارین؟
پاسخ مولف:  سلام ..در حال حاضر این فایل به دلیل مشغله کاری آماده نیست..شما اگر کتاب چاپ جدید را به خوبی مطالعه کرده و در آزمونها ثبت نام کرده باشید نیازی به این فایل ندارید ..ضمن اینکه اگر داوطلب موسسه باشید سوالات دکتری با پاسخ تشریحی برای دوستان قرار داده شده است که مجموع این سوالات ،شما را تقریبا از داشتن پاسخ های تشریحی بی نیاز می کند..موفق باشید.
نویسنده: پری ناز باقری
نظر:  با سلام کتاب با ارزش استعداد تحصيلي شما را ديدم و خيلی خوشم آمد می خواهم تهيه اش کنم.می خواستم ببينم برای قبولی در دکتری ادبيات چه درصدی مناسب است البته من برای سال آينده برنامه ريزی کرده ام. کتاب برای من اصلا دشوار نيست احتمالا به خاطر رشته ی نامرتبط کارشناسی ام که فيزيک بوده. اما می خواهم بدانم چقدر بايد روی مطالعه ی کتابتان وقت و انرژی بگذارم هزاران سپاس
پاسخ مولف:  سلام..ممنون از شما..برای این درس درصد 40 تا 50 مناسب است ..احتمالا به همان دلیلی که خود اشاره کردید مسایل برایتان اذیت کننده نیست.
نویسنده: لاله کاوه
نظر:  باسلام، من لیسانس صنایع غذایی وداوطلب ارشد mbaهستم. دوماه و نیمه که کتاب مدرسان شریف را تونستم تهیه کنم ، از هر کتاب فقط قسمت های مهمش تونستم بخونم فرصت دوره ندارم میخواستم بدونم اگر ریاضی 35% استعداد 40% و زبان 38% بزنم با توجه به اینکه معدل لیسانسم 17.37 هست آیا اصلا امکان قبول شدن هست یا نه؟ واین که ایا اصلا معدل من با توجه به اینکه لیسانسم از دانشگاه ازاد بوده در کنکور تاثیر داره یا نه؟ ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید.
پاسخ مولف:  سلام..خانم کاوه درصدهایی که اعلام کردید برای قبولی در کنکور ارشد غیر واقعیه..معدل کارشناسی در آزمون ارشد تاثیرگذار است و اینکه دانشگاههایی مثل شریف ،تهران و...که دانشگاههای رده بالا هستند معدل دانشجویان آنجا ضریب هم میگیرد..ضمن اینکه پیشنهاد ما به دوستانی مثل شما شرکت در آزمون اجرایی است نه ام بی ای..موفق باشید.
نویسنده: عاطفه شریفی
نظر:  با سلام من متقاضی شرکت در آزمون ارشد ام بی ای هستم و مدرک کارشناسیم کامپیوتر نرم افزاره . درصد آزمونهای خودسنجیم حدود 60 میشه.. خیلی خیلی ناامید شدم فکر می کنم بیشتر بتونم بزنم....اگه می شه حدود درصدا رو برای قبولی تهران بمن بگید.ممنونم
پاسخ مولف:  سلام..برای قبولی در تهران میانگین دروس جی مت بین 55 تا 60 ،ریاضی بین 80 تا 90..البته برای قبولی در دانشگاههای تراز اول این درصدها متفاوت است..مثلا برای شریف شما باید جی مت را 60 تا 70 ،ریاضی را 90 تا 100 بزنید.در ضمن برای درس زبان با احتساب داشتن زبان خوب درصد بین 60 تا 80 درصد خوبی است..البته درصد ها بسته به ضریب سختی سوالات متفاوت است..ولی به طور میانگین می شود به درصدهایی که برایتان آوردم استناد کرد.