دانلود سوالات و پاسخنامه کلیدی مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)و امور شهری آزمون کارشناسی ارشد (96)

توضیحاتی در مورد کلیدهای غلط سازمان سنجش مجموعه مدیریت اجرایی

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کلید آزمون ارشد 95 رشته MBA و مدیریت اجرایی

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی ریاضی 1و2 و منتخب سوالات 91 تا 94

دانلود سوالات استعداد تحصیلی مقطع دکتری سال تحصیلی 90 تا 92

خرید آنلاین کتاب GMAT (کارشناسی ارشد)
خرید آنلاین کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی (دکتری)

برنامه برگزاری کلاسهای حضوری کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و MBA

دانلود قسمتهایی از کتاب GMAT

درباره کتاب

- بررسی و تحلیل تمام سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از سال 1375 تا 1394
- آموزش ساده و گام به گام مطالب درسی به همراه مثال های متعدد تالیفی
- 2200 پرسش چهارگزینه ای با پاسخ های کاملا تشریحی
مصاحبه با رتبه های 1و2 در رشته MBA
- ترجمه و ارائه پاسخ تشریحی به سوالات آزمون های بین المللی GMAT
- ارائه پاسخ تشریحی به سوالات منتخب آزمون های دکتری
- بررسی و تحلیل درصد رتبه های 1 تا 5 در چهار سال متوالی
- برترین کتاب از نظر رتبه های یک و تک رقمی و صاحب نظران بزرگ کشورنظرات کاربران سایت و پاسخ مولف
نویسنده: بهاره شفیعی
نظر:  سلام خسته نباشید من 3 فصل اخر جی مت رو خوندم .برای اینکه بتونم در جیمت درصد خوبی کسب کنم کدام مطالب دوفصل اول را بیشتر بخونم که درصد بالایی بدست بیاورم
پاسخ مولف:  سلام ..با توجه به تغییرات بودجه بندی سازمان سنجش هر ساله در سوالات، به طور قطع نمی توان مباحث را جدا کرد..اما در ابتدای کتاب به طور ضمنی به مواردی اشاره کرده ام.
نویسنده: آرمان علیپور
نظر:  سلام وقت بخیر. کتاب بانک سوالات جیمت یا همون2000 تست ...... خیلی ممنون از کتاب جیمتتون.بازم میگم خواهشا یه کاری کنید انتشارات کتاب 2000 رو تا اوایل یا اواسط دی چاپ کنه خیلی ممنون.
پاسخ مولف:  سلام ..در ایمیلتون توضیحات لازم داده شد.
نویسنده: الهام اصلاحچی
نظر:  باسلام و احترام ، یک سئوال خدمتتون داشتم ، می خواستم ازتون خواهش کنم پاسخ آزمون های خودسنجی را به صورت تشریحی بر روی سایت قرار دهید تا بتوانیم رفع اشکال کنیم و نقطه ضعف خود را در حل مساله پیدا و مشخص کنیم . لطفا اطلاع رسانی کنید و ما را مطلع کنید . با تشکر
پاسخ مولف:  سلام ..در حال حاضر آماده نیستن ، اگر آماده بشه در سایت نمایش داده می شود.
نویسنده: اعظم حکیمی
نظر:  سلام من کتابهای مدرسان را خریدم و همچنین ازمونهاشو هم ثبت نام کردم سوالم این هست که من فقط می خوام 15 سوال اول را که شامل سوالهای منطقی و درک مطلب هست را بخونم تقریبا از روی کتاب شما دارم تموم می کنم برای این که در حدود 40 بزتم چه راهکاری را پسشنهاد می کنید و چه کتابی را بخرم که فقط این دوتا موضوع را داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ مولف:  سلام..این که برای 40 درصد فقط این مطالب خوانده شود،منطقی نیست..چون مبحث درصد و نسبت تناسب در حل مساله و سوالات تحلیلی مبحث مهمی است ..اما یادگیری آن پیچیده نیست ضمن اینکه اگر تصمیم خود را گرفته اید ،اگر تعریف از خود نباشد کتابی که در دست دارید کاملترین کتاب بازار است و با تسلط بر آن می توانید به درصد خوبی برسید.موفق باشید.
نویسنده: بامداد مهرورزان
نظر:  درود ، من کتاب GMAT شما رو چاپ ( هفتم ) پاییز 92 تموم کردم چاپ 93 این کتاب تغییر داشته ؟ اگر آره ، میشه بگید چه مباحثی اضافه شده ؟
پاسخ مولف:  سلام..بله کتاب فصل تصحیح جملات بر اساس آخرین تغییرات فرهنگ و ادب فارسی کامل تغییر کرده است.فصل استدلال منطقی تغییرات اساسی داشته است(مفروض پنهان و..)و در فصول حل مساله و کفایت داده سوالات تالیفی اضافه شده است.
نویسنده: الهه تیمورشاهی
نظر:  سلام من دارم برای کارشناسی ارشد mba میخونم و کتابهای شما رو تهیه کردم.......اگه راهی هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ مولف:  سلام خانم تیمور شاهی..ایمیلتون رو چک کنید.موفق باشید.
نویسنده: فربد ک
نظر:  استاد در جمله: بیان قاطع و داشتن ایمان راسخ و اعتقاد کامل، هم به مدیر قدرت بیشتری می دهد و هم انتظار می رود که کارگزاران از چنین مدیری بیشتر پیروی کنند. ایت تست یکی از کتاب های در بازار هست به نظر من چون انتظار می رود طبق نکته نوشته شده در کتاب شما در اینجا به معنی احتمال می رود یا پیش بینی می شود هست در نتیجه اشتباه ولی در پاسخنامه کتاب جمله بدون اشتباه در نظر گرفته شده میشه یه توضیح بدین، ممنون
پاسخ مولف:  سلام در توضحیات صفحه 612 کتاب انتظار می رود کاملا غلط و گرته برداری است و قطعا کتاب دیگری که مطالعه می کنید اشتباه است..انتظار رفتن به معنی احتمال و پیش بینی غلط است _انتظار کجا می رود؟!!-به طور کلی می توان گفت انظار داشتن غلط 100 درصدی است و انتظار می رود غلط 200 درصدی :))..اگر قسمت تصحیح جملات کتاپ چاپ سال 93 را بخوانید ،نیاز به خوانش هیچ کتاب یا مبحث اضافه در این مورد ندارید.
نویسنده: سام م
نظر:  سلام در سوالات بخش ساعت در فرمول زاویه بین دو عقریه چرا h نمی تونه 12.6 باشه اما m می تونه 49.04 باشه؟ دامنه ی h وm چیه؟ m چرا بزرگتر از 60 هم می تونه باشه؟(مثلاً مثال 11 و سوال کفایت داده سال 88)
پاسخ مولف:  سلام..به لحاظ اثبات ملاحظات فرمول باید ساعت بین 1-12 قرار گیرد..اما مثل اینکه شما کتاب چاپ قدیم را دارید چون مثال 11 در کتاب جدید وجود ندارد و متوجه نظرتان نشدم..حتما کتاب جدید را تهیه کنید چون تغییرات در کتاب به وجود آمده ضمن اینکه فصل استدلال منطقی و تصحیح جملات تغییرات اساسی کرده است.